9/1/11

Drugie śniadanie lub obiad do szkoły zapakowane w chustę FUROSHIKI

Lunch box FUROSHIKI wrapping ideas

Dziś w Polsce rozpoczęcie nowego roku szkolnego. Oto kilka pomysłów z użyciem chusty FUROSHIKI na to, jak zapakować drugie śniadanie lub obiad do szkoły. 

Today new school year starts in Poland. Here are some FUROSHIKI wrapping ideas for lunch boxes.


Wszystkie chusty FUROSHIKI użyte do tej sesji będą dostępne w naszym internetowym sklepie już w październiku!
All FUROSHIKI used in this photo session will be available in our Online Store from October.

3 comments:

 1. Cudownie to wygląda:) U nas królują plastikowe pudełka na śniadania - ale mnie nie przekonują i synkowi pakuję przekąski do papierowych torebek:). Ciekawe co by powiedział na takie opakowanie...myślę, że jeśli by było w deseń z Ninja to zyskałoby pełną akceptację. Gratuluję nowego bloga:)

  ReplyDelete
 2. mam fioła na punkcie ekologii, a ta chusta jest genialna! bardzo lubię takie rozwiązania, a jak widzę dzieci owinięte w taką chustę jak w nosidełko to samoistnie na mojej twarzy pojawia się banan ;3 (chociaż nie jestem pewna czy to jeszcze obejmuje działanie chusty FUROSHIKI bo do owinięcia takiego maluszka trzeba dość długiego kawałka materiału ^^)

  ReplyDelete
 3. Aciri: Witam w klubie! Mówisz Ninja...mhh...wezmę pod uwagę upodobania Twojego maluszka;) Chusta furoshiki jest idealna do pakowania śniadań czy obiadów, bo nie dość, że ładnie wygląda, to po rozwiązaniu może posłużyć jako serwetka. Pozdrawiam!

  Lady_Mosquito: Witam w klubie! Furoshiki niestety nie nadaje sie do noszenia dzieci, ale może być użyta jako kocyk lub też sprytny schowek doczepiony do wózka. Więcej o sposobach wiązania i możliwościach Furoshiki już wkrótce. Pozdrawiam!

  ReplyDelete