5/16/12

Dzień Matki - książki zapakowane w chustę furoshiki / Mother's Day - book wrapping ideas

Już wkrótce Dzień Matki. Co powiecie na to, by w tym roku zaskoczyć Wasze mamy dając im dwa prezenty w jednym? Jest to możliwe jeśli zdecydujecie się zapakować prezent w chustę furoshiki, którą Wasze mamy będą mogły wykorzystać potem na wiele sposobów. Co więcej, pakując prezent w ten sposób uczynicie Dzień Matki bardziej "zielonym":) 

Dziś prezentujemy kilka pomysłów na oryginalne zapakowanie książek. Jeśli nie wiesz jak wiązać chustę furoshiki, nie martw się. Każda osoba, która zrobi zakupy w naszym sklepie internetowym, otrzyma naszą oryginalną książeczkę z licznymi instrukcjami jak wiązać, zawijać, pakować!!!! 

In Poland Mother's Day is celebrated on May 26. 
Surprise your mom this year, give her two gifts in one,  all while making her Mother's Day a little bit greener. Below are book wrapping ideas. If you don't know how to wrap, don't worry - if you buy furoshiki in our online store, you will get for free our original booklet which has a variety of furoshiki wrapping ideas!!!!Wszystkie chusty FUROSHIKI użyte do tej sesji są dostępne w naszym internetowym sklepie!All FUROSHIKI used in this photo session are available in our Online Store! www.chustyfuroshiki.pl
All orders and inquiries about the price, payment methods and delivery please send to furoshikiclub@hotmail.com 

2 comments:

  1. a jakiś konkretny przepis jak to zamotać? no bo w końcu co mi z tego, że kupię chustę, jeśli potem nie będę potrafiła jej używać... to mnie trochę powstrzymuje, bo w ogóle to są naprawdę piękne :)))

    ReplyDelete
  2. ag: Każdy, kto zrobi zakupy w naszym internetowym sklepie otrzyma od nas książeczkę z instrukcjami jak pakować, zawijać i wiązać. Stopniowo również na naszym blogu będziemy prezentować furoshikowe instruktaże. Zapraszamy!

    ReplyDelete